Eminem u bën “diss” me këngën e re të gjithë personave që nuk vendosin maskë (Video)

Koronavirusi tashmë është bërë temë dhe në tekstet e këngëtarëve. Reperi me famë botërore Eminem ka shpërndarë këngën e tij për të gjithë ata që nuk pranojnë të vendosin maska.

Në një këngë të re me Kid Cudi të publikuar dje, ai kritikon njerëzit që janë tallës me mbajtjen e maskës në mënyrë që të ndihmojnë në luftimin e përhapjes së Covid-19.

LEXO EDHE  Boksieri 64-vjeçar: Gruaja ime e re më mban në formë

47-vjeçari më parë tregoi se ai e kishte mbajtur veten të zënë në mbylljen gjatë pandemisë duke punuar në muzikë të re.