E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Edi oga

Etiketim: edi oga

Ja i vumë maskat, po kur do t´i heqim? Apeli i...

Gazetari Edi Oga përmes një postimi në rrjetet sociale, ka reaguar ndaj vendimit për mbajtjen me detyrim të masakës në çdo ambient jashtë shtëpisë. Oga...

Heroi i momentit

Nga Edi Oga Sot, nëse ke dy lekë mënjanë për ditë të këqia dhe njeh mjaftueshëm njerëz, mund të gjesh dhe të marrësh shërbimin e...

Këshillat e Berishës duhen dëgjuar, shpresoj që Basha mos jetë…/ Gazetari...

Mbrëmjen e djeshme, ish-Kryeministri Sali Berisha, ishte në emisionin “Tempora” përballë një paneli gazetarësh. Berisha foli për krizën politike në vend, aksionin opozitar, situatën...

“Bindja Demokratike”/ Ku jemi katandisur, varim shpresat në krijimin e një...

Gazetari Edi Oga ka ironizuar përmes një postimi në rrjet krijimin e një tjetër partie, e cila pritet të zyrtarizohet nga Rudina Hajdari dhe...
WhatsApp DENONCO