E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Dermaku

Etiketim: Dermaku

Bologna-Parma ndajnë nga një pikë, Dermaku vazhdon të shkëlqejë

Ndeshja mes Bolognas dhe Parmës e vlefshme për javën e 13-të, të kampionatit italian, u mbyll në barazim në shifrat 2-2. Mbrojtësi i Kombëtares, Kastriot...

Flet Dermaku pas debutimit në Seria A

Mbrojtësi Shqiptar, Kastriot Dermaku bëri dje debutimin e tij në Seria A. Mbrojtësi e nisi takimin nga minuta e parë, duke përfituar nga dëmtimi i...
WhatsApp DENONCO