E martë, Mars 31, 2020
Etiketimet Brighton

Etiketim: brighton

Tottenham përmbys Brighton, ngjitet në klasifikim

Tottenham arriti një fitore me përmbysje 2-1 ndaj Brighton-it, në takimin e vlefshëm për javën e 19-të në Premier League. Harry Kane arrin të shënojë...

Tottenham-Brighton, publikohen formacionet zyrtare

Tottenham-Brighton, luhet në orën 13:30, ndeshje e cila hap javën e 19-të në Premier League. Skuadra e drejtuar nga Mourinho vjen pas humbjes në shtëpi...

Arsenal në krizë, humbet ndaj Brighton

Pas largimit të Unai Emery, situata nuk ka ndryshuar tek Arsenali, që ka humbur në ndeshjen e mbrëmshme  në shtëpi 1-2 përballë Brighton. Kjo ishte...

Premier League/ Arsenal pret Brighton për t’i dhënë fund “thatësirës”

Ditën e sotme luhen dy ndeshjet e fundit të javës së 15-të të Premier Ligës, ato mes Sheffield Utd ndaj Newcastle dhe Arsenali kundër...
WhatsApp DENONCO