E hënë, Shtator 27, 2021
Etiketimet Boldnew shsot domain

Etiketim: boldnew shsot domain

Koronavirusi në Itali/ 421 viktima dhe mbi 7 mijë të infektuar...

Koronavirusi në Itali vijon të regjistrojë shifra të larta të vdekjeve. Gjatë 24 orëve të fundit 421 persona kanë humbur jetën, ndërkohë që dje...
WhatsApp DENONCO