E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Bizneset

Etiketim: bizneset

Tenderët, në 2019-n bizneset ankimuan procedura me fond limit total 243...

Operatorët ekonomikë që kanë vlerësuar se kushtet e vendosura në tendera nuk i trajtonin në mënyrë të barabartë, apo vlerësimi i ofertave nuk ishte...

Si të veproni kur ju refuzohet ndihma? / Bizneset dynden në...

Nuk kishte shkuar akoma ora 8 e mëngjesit, por para Qendrës Kombëtare të Biznesit ditën e djeshme kishte më shumë se 20 persona që...

Mbyllja e bizneseve nga koronavirusi, Berisha: Duhet të shoqërohet me kredi...

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se mbyllja e lokaleve dhe bizneseve për shkak të koronavirusit, duhet të shoqërohet...

Shqipëri, bizneset ndiejnë pasojat e koronavirusit/ Bllokohet tregtia me Kinën, kufizohet...

Ndonëse Shqipëria nuk ka ende asnjë rast të konfirmuar me koronavirus, bizneset vendase kanë filluar të ndiejnë pasojat e virusit që ka shkaktuar panik...

Kriza, shëndeti dhe emigracioni, arsyet se pse po falimentojnë bizneset

80% e bizneseve të anketuara japin si arsye kryesore krizën ekonomike, emigracionin dhe gjendjen shëndetësore. “Monitor” kreu një sondazh me 100 biznese të regjistruar...

Qeveria “rikthen” anëtarësimin e detyrueshëm të bizneseve në Dhomën e Tregtisë

Një projektligj i qeverisë që po diskutohet në Kuvend synon që të gjitha bizneset të anëtarësohen dhe të paguajnë një kuotë në Dhomën e...
WhatsApp DENONCO