E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Bayerni

Etiketim: bayerni

Probleme te Bayern-i, blerja më e re i shkakton frakturë Perisicit

Sulmuesi i krahut të majtë i Bayern Munich Ivan Perisic, ka pësuar një frakturë në kyçin e këmbës dhe pritet të mungojë gjatë për...

Bundesliga/ Bayerni kalon Mainz-in, merr kryesimin e renditjes

Bayerni i Munihut ka arritur një fitore 1-3 kundër Mainzit në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të të Bundesligës gjermane. Shifrat i zhbllokoi i...

Sherr te Bayerni, Boateng godet Goretzkën

Bayern Munchen u rikthye të luftojë për titull pasi mundi të shtunën e kaluar me rezultatin 5-0 Schalke 04, por duket se ky rezultat...

Bayern-i “poker” ndaj Hertha-s, afrohet me kreun

Bayern ka dominuar totalisht transfertën ndaj Hertha Berlin dhe në fund ka triumfuar me rezultatin bindës 0-4, duke marrë 3 pikë mjaft të rëndësishme...

Bundesliga/ Bayern-i luan ndeshjen e parë të vitit, në ndjekje të...

Bayern Munich luan sot në transfertën e Herthës së Berlinit, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 18-të të Bundesligës gjermane. Kjo do të jetë...

Bayerni firmos me talentin, Hamburgu fërkon duart

Bayern Munchen ka bërë të ditur se ka rinovuar kontratën me futbollistin Adrian Fein deri në vitin 2023. Mesfushori i bavarezëve po luan i...

Bundesliga/ Ekipet e kreut zbresin në fushë, Bayerni pret Wolfsburgun

Java e 17-të e Bundesligës gjermane u hap mbrëmjen e djeshme, me ndeshjen mes Hoffenheim dhe Borussias së Dortmundit, aty ku të zotët e...

Leroy Sane ka vendosur largimin nga Man.City, zgjedh Bayern Munich

Leroy Sane është pranë kalimit në Bundesligën gjermane, ku do të luajë për Bayernin e Munihut. Bavarezët ishin vënë pas anësorit gjerman që në merkaton...

Bundesliga/ Bayern në transfertë ndaj Freibrug, Monchegladbach kundër Paderborn

Mbyllet ditën e sotme java e 16-të e Bundesligës gjermane. Në fushë zbret Bayerni i Munihut të cilët pas fitores 6-1 ndaj Werder Bremen do...

U duk dëmtim më i rëndë, Bayern-i merr lajmin e mirë...

Në pamjet direkt gjatë ndeshjes mes Bayern Munich dhe Tottenham, dëmtimi i Kingsley Coman u duk i rëndë. Të njëjtat përshtypje kishin edhe zyrtarët...
WhatsApp DENONCO