E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Ajri

Etiketim: ajri

Koronavirusi përhapet përmes ajrit: 5 gjëra që duhet të keni parasysh

Nga Saba Aziz, Aljazeera Më shumë se shtatë muaj pasi u zbulua për herë të parë koronavirusi, shkencëtarët dhe ekspertët e shëndetësisë ende po përpiqen...

OBSH jep udhëzimet e reja për Covid-19/ A përhapet virusi nga...

Organizata Botërore e Shëndetësisë publikoi të enjten udhëzime të reja për transmetimin e koronavirusit, në të cilat pranohet mundësia që virusi të përhapet me...
WhatsApp DENONCO