E mërkurë, Qershor 16, 2021
Etiketimet Abilekaj

Etiketim: abilekaj

Abilekaj përzë Ballën nga emisioni: Kriminalizove Elbasanin dhe po blen vota!

Debat i nxehtë mes gazetarit Enton Abilekaj dhe drejtuesit politik të PS në Elbasan, Taulant Balla, pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në mesditë. Abilekaj...

“Ti kriminalizove Elbasanin…”, Taulant Balla ikën nga emisioni pas debatit me...

Debat i nxehtë mes gazetarit Enton Abilekaj dhe drejtuesit politik të PS në Elbasan, Taulant Balla, pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në mesditë. Abilekaj...

Skulptori nuk fitoi betejën me Covid-19, gazetari thumbon Ramën: Sikur të...

Skulptori i njohur Arben Bajo nuk e ka fituar betejën me COVID-19. Lajmi i trishtë është dhënë nga miqtë e tij në rrjetet sociale. Artisti...

Abilekaj: Heqja e koalicioneve i intereson PS. Deputeti: As më plas...

Gazetari Enton Abilekaj tha mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" se heqja e koalicioneve parazgjedhore i intereson Partisë Socialiste. Kjo nismë është ndërmarrë nga deputetë...

Paketa e censurës/ Abilekaj: Nuk do ta njohim ligjin, qoftë edhe...

Analisti dhe gazetari Enton Abilekaj, i pranishëm në protestën e mediat, ka deklaruara për mediat nga protesta se nuk do ta njohin këtë ligj...

Debati/ Gazetari-deputetit të Rilindjes: E keni pyetur Ramën si e bëri...

Gazetari Enton Abilekaj dhe deputeti i Rilindjes, Xhemal Qefalia, debatuan në studion e emisionit "Open" lidhur me atentatin ndaj prokurorit, Arjan Ndoj. Debati ka nisur...
WhatsApp DENONCO