Tjetër aksident fatal, një person humb jetën

Foto ilustruese

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë të Shtunë në Divjakë.

Policia njoftoi se “rreth orës 14:50, në fshatin Mërtish, shtetasi A.K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, duke udhëtuar me një motomjet tip ‘Honda’ dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë”.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.

LEXO EDHE  Gruaja u gjet e pajetë/ Arrestohet komshiu, dyshohet se e mbyti me duar

Më herët, një 65-vjeçare humbi jetën në një aksidnet të ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot.