Ç’po ndodh në BBV? DJ Dagz-Einxhelit: Dua të dal nga këtu (Video)

Dagz dhe Einxhel kanë përfituar të qëndrojnë pak në privatësi pas spektaklit të mbrëmshëm live dhe teksa shijonin intimitetin së bashku, kanë biseduar.

Dagz ndihet sërish i zënë ngushtë në shtëpinë e Big Brother Vip dhe këtë ja ka shprehuar partneres së tij.

“Dua të dal, nuk mundem më”, i thotë ai Einxhelit. Nga ana tjetër moderatorja e dëgjon dhe i kërkon të bëjë çdo gjë që të jetë i lumtur, për të vetëm kjo ka rëndësi.

Kujtojmë se DJ Dagz dhe DJ PM hynë së bashku në shtëpinë e Big Brother, dhe më pas u ndanë me votat e publikut që vendosën që Arbri të kthehej brenda sërish.

LEXO EDHE  Këngëtarja shqiptare publikon foton me lot në sy: Çdo ditë luftoj me veten

Me kthimin e tij në shtëpi, Dagz u afrua më së shumti me Einxhel, por duket se ende është në merak se si është pritur vendimi i tij jashtë te DJ PM, i cili duhet të vazhdojë dhe punën i vetëm.

Nuk dihet nëse ky ka qenë një moment dobësie nga Dagz, apo ai në të vërtetë do të largohet nga shtëpia parakohe.