Në ditëlindjen e Borës, Ermali ‘thumbon’ Semin: Nuk mundi që ta shpëtonte Donaldin

Moderatorja Bora Zemani mbushi 30-vjeç me datë 9 dhe mbrëmjen e djeshme ka organizuar një festë luksoze me miq e familjarë.

Ajo që na ka tërhequr vëmendjen është pikërisht një video qe Ermal Mamaqi i ka bërë Semi Jaupajt.

LEXO EDHE  Antonela Berisha i doli në mbrojtje, mamaja e Beatrix ka dy fjalë për ish-konkurrenten (Foto)

Këngëtarja shihet duke dredhur një cigare dhe ai shkruan: “Ajo nuk mundi ta shpëtonte Donaldin. Tani po dredh një cigare”.