‘Trekëndëshi’ Bora-Donald-Beatrix, Sarah Berisha: Atje mund të dashurosh edhe një pemë

Blogerja Sarah Berisha, e ftuar në “Big Brother Fan Club”, ka treguar pse e ka mbështetu lidhjen e Donaldit me Beatrix edhe pse e dinte që Bora po e priste. Blogerja u shpreh se ajo është përfshirë shumë nga puthja e Donaldit me Borën, por gjërat brenda shtëpisë shihen ndryshe.

“Unë e kam parë puthjen e tij me Borën dhe të them të drejtën jam përfshirë shumë. Por, kur hyra brenda pash kimi mes Beatrix dhe Donaldit.

Unë e kam parë se si ata e shihnin njëri-tjetrin. Në atë shtëpi mund të dashurohesh me këdo dhe me një pemë. Nuk di çfarë të them. Kjo temë është e ndërlikuar.”- tha Sarah.

LEXO EDHE  U eliminua papritur nga "Big Brother VIP", reagon për herë të parë Dagz

Mes të tjerash Sarah tha se mbështet Donaldin dhe do e mbështesë gjithënjë duke shtuar se ai do jetë fituesi sipas saj.