Filmi i ri i Jennifer Lopez ndalon xhirimet, zbulohet arsyeja

Getty Images

Filmi i ri i Jennifer Lopez është produksioni më i fundit i Hollywood-it.

PEOPLE ka konfirmuar se xhirimet e planifikuara jashtë shtetit të filmit “The Mother” janë ndërprerë përkohësisht për shkak të rasteve pozitive të koronavirusit të ekipit të xhirimeve.

“The Mother” premiera e të cilit do të jepej në vitin 2022, ndërtohet mbi historinë e një vrasëseje që del nga vendi ku fshihej për të mbrojtur vajzën e saj ndërsa u shmanget sulmuesve të rrezikshëm. Në këtë film luajnë edhe Joseph Fiennes, Gael García Bernal dhe Omari Hardwick.

LEXO EDHE  "Do që të flasim për historinë tonë jashtë?", Donaldi thumbon Einxhel