Sarah u largua përfundimisht nga “BB VIP”, ja çfarë thotë blogerja pas eliminimit

Foto marrë nga: Instagram

Blogerja Sarah Berisha u eleminua mbrëmjen e djeshme nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

“Pak a shumë këtë rezultat e prisja. Pavarësisht se nuk isha gati. Dagz doli më i preferuar se Antonela para disa javësh, ka një histori me Einxhel. Ai ka për të dhënë aty brenda dhe jam shumë e lumtur që vazhdon aty”- tha Sarah.

Balina: Sara solli modelin e një vajze të mirë, të çiltër. Në fillim u duke pasive. Hyrja e PM-it të dha dorë. Tani nga fundi ishte shumë më prezente, gjithseso gjëra të bukura të presin jashtë.

ArbërKohët e fundit pashë që ndërhyje pak kot, në disa muhabete. Shyqyr që dole se Pajtimi mezi po të priste.

Sara kur pa klipin e saj më pas u përlot dhe shfaqi emocione.

LEXO EDHE  “Ti nuk lan as nev**** tënde”, Iliri dhe Donaldi ofendojnë njëri-tjetrin live

“Nuk jam pishman për asgjë. Nuk është fundi i botës e di, por më rriti shumë ky format. Është eksperienca më e bukur e jetës sime. Shpresoj të jetë një trampolinë për karrierën time dhe për dëshirat e mia. Dagzi më thotë që jam e vetmja konkurrente që kam fituar më shumë nga Big Brother-i”- tha blogerja Sarah Berisha.