Banori i ri i “Big Brother VIP” është ish i dashuri i këngëtares së njohur shqiptare

Foto: Big Brother

Eltion Merja është banori më i ri i cili u fut mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Merja i cili është balerin, publiku e njeh më shumë nga formati “Dancing With The Stars”, ku për vite me radhë ka qenë balerin profesionist.

Krahas kësaj, Eltioni ka qenë në lidhje dashurie me nje këngëtare shqiptare. Bëhet fjalë për artisten Rovena Dilo, ku dashuria e tyre erdhi pikërisht nga ky spektakël i vallëzimit.

LEXO EDHE  Ardit Çuni tregon kush duhet dhe kush nuk duhet ta fitojë kurrë “BB VIP”

Çifti kanë qenë bashkë për katër vite, ndërsa në vitin 2019 i dhanë fund çdo gjëje mes tyre.

Banori i ri i Big Brother VIP është ish i dashuri i