Është ndarë me Fjolla Morinën? Fisnik Syla u jep fund dyshimeve

Foto marrë nga Instagrami

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla përfliteshin prej kohësh se ishin ndarë, madje dyshja nuk e ndiqnin njëri-tjetrin as në rrjete sociale.

Së fundmi, Fisniku u ka dhënë fund të gjitha dyshimeve me anë të një komenti në foton e këngëtares.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Qeshtu duhet me ju ndreq burrit premte t’premten🧿😉oj gra 💙😜”- shkruan Fjolla krahas fotove.

LEXO EDHE  Dolën çift nga "Për’puthen", Alvisa dhe Bashkimi zbulojnë çfarë i acaron tek njëri-tjetri

Se kan krejt ket fat o shpirt”- i komenton Fisniku duke u dhënë fund dyshimeve se ata janë ndarë.