E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Fjolla Morina

Etiketim: Fjolla Morina

Fjolla Morina “sfidon” policinë, pozon provokuese nga ishulli luksoz (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë kryefjala e mediave së fundmi. Edhe pse gjykata e Kukësit e dënoi me 6 vite burg ajo nuk ngurron...

Fjolla Morina dënohet me 6 vite burg/ Flet avokatja: Arma në...

Këngëtarja e njohur nga Kosova Fjolla Morina është dënuar nga gjykata e Kukësit me 6 vite burg për trafikim armësh. Avokatja e këngëtares Aurora...

Këngëtarja në Maldive/ Prokuroria kërkon 7 vite burg për Fjolla Morinën

Ka nisur sot seanca gjyqësore për këngëtaren e njohur Fjolla Morina. Mësohet se për rastin në fjalë, prokuroria kërkon shtatë vite burg për trafikim...

Fjolla Morina pozon nudo nga ishulli luksoz (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina nuk di ti ndalë pozat seksi nga pushimet e saj luksoze në Maldive. Pasi zbuloi për fansat se i kishte dhënë...

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i japin fund beqarisë në ishullin...

Këngëtarja Fjolla Morina dhe partneri i saj, biznesmeni Fisnik Syla i kanë dhënë fund beqarisë në një ceremoni private të mbajtur në Maldive. Fjolla...

Shtatzënë për herë të tretë? Reagon Fjolla Morina

Këngëtarja Fjolla Morina dhe partneri i saj, Fisnik Syla shijuan disa ditë relaksi në Dubai. Disa foto me bark palsa të rrumbullakosur që postoi...

Fisnik Syla publikon videon dhe tregon “pa dashje” se Fjolla Morina...

Ndonëse në arrati, Fjolla Morina nuk resht së postuari në Instagram, ndërsa tregoi se së bashku me bashkëshortin, Fisnik Sylën, po kalojën disa ditë...

Në kërkim nga policia, Fjolla Morina shfaqet me poza provokuese nga...

Këngëtarja Fjolla Morina e cila prej disa ditësh ndodhet në Dubai së bashku me partnerin e saj, vijon të publikojë foto nga pushimet luksoze. Së...

Është arratisur në vendin luksoz, Fjolla Morina poston foton me aktorin...

Edhe pse është në arrati, Fjolla Morina, nuk e ka aspak problem që të udhëtojë. Madje ajo i sfidon të gjithë, pasi nuk i...

Fjolla Morina i jep fund beqarisë në fshehtësi, vesh fustanin e...

Këngëtarja Fjolla Morina prej kohësh është në qendër të vëmendjes për shkak të problemeve me drejtësinë shqiptare, ku së fundmi u arratis edhe nga...

Gjykata vendosi “arrest me burg”, Fjolla Morina reagon nga arratia

Gjykata e Kukësit ndryshoi ditën e djeshme (1 mars) masën e sigurisë ndaj Fjolla Morinës. Në mungesë të këngëtares, gjykata vendosi ta ndryshonte masën nga...

Në kërkim nga policia, Fjolla Morina shijon pushimet në Dubai me...

Këngëtarja Fjolla Morina vazhdon të jetë në kërkim nga policia, pasi u arratis ndërsa ishte në arrest shtëpie në një banesë me qira në...

Fjolla Morina publikon fotot intime me Fisnik Sylën nga arratia

Këngëtarja, Fjolla Morina vazhdon të shijojë momentet e dashurisë, edhe dy pas Shën Valentinit. Ajo nuk heziton t’i postojë ato në rrjetet sociale, pavarësisht...
WhatsApp DENONCO