Derbi Partizani-Tirana, të kuqtë publikojnë çmimet e biletave

Foto: Partizani.al

Java e 15 e Kategorisë Superiore do ketë në fokus derbin e kryeqytetit Partizani-Tirana. Interesi për të ndjekur këtë ndeshje gjithmonë ka qenë i madh sepse përveç klasifikimit kjo ndeshje vlen dhe për prestigj.

Çmimet e biletave variojnë nga 500 deri në 5000 lekë, një thirrje për tifozët që të jenë sa më të shumtë në stadium për këtë super përballje.

Të kuqtë nuk po kalojnë një moment të mirë, dhe një fitore ndaj Tiranës do të ngrinte moralin e skuadrës.

Postimi i Partizanit:

NFORMACION për ÇMIMET E BILETAVE

FK PARTIZANI – KF TIRANA

E ENJTE 23 DHJETOR  19:45

“AIR ALBANIA STADIUM”

 Ju njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në Tribunat respektive të “Air Albania Stadium” do te jenë:

Biletat në Tribunat Qëndrore:

Sektori: VIP GOLD Ë104 do të kushtojnë 5 000 Lek (të reja)

Sektorët: Ë103, Ë105 do të kushtojnë 4 000 Lek (të reja)

Sektorët: Ë101 , Ë102, Ë106, Ë107 do të kushtojnë 3 000 Lek (të reja)

Biletat në Tribunën përballë:

Sektorët: E103,E104,E105,E106,E107, E204,E205,E206, E207,E208

E201,E202,E203,E101,E102,E108 do të kushtojnë 1 500 Lek (të reja)

Biletat në tribunat pas porte:

Sektorët: Nga N201 deri N207 dhe N101 deri N106 do të kushtojnë 500 Lek (të reja)

Sektorët: Nga S102 deri S205 dhe nga V101 deri V202 do të kushtojnë 500 Lek (të reja)

Sektorët e rezervuar për tifozerinë e Tiranës do të jenë: Ë105, Ë106, Ë107

S101, S102, S103, S104, S201, S202, S203, S204, S205

V101, V102, V103, V201, V202

Biletat do të mund ti siguroni duke filluar nga sot ora 15:00 dhe në vazhdim çdo ditë ora 10:00 deri 19:00 pranë pikës së shitjes, në stadiumin “Selman Stërmasi”.

LEXO EDHE  VIDEO/ Real Madrid akoma më pranë Superkupës, Benzema dyfishon rezultatin ndaj Bilbao