“Çmendet” djali i Robert Aliaj, prek të gjitha vajzat dhe puth në buzë opinionisten (Video)

Foto: Love Story

Djemtë e “Love Story” kanë hedhur akuza ndaj Kristit, djalit të Robert Aliaj. Sipas tyre, ai i prek të gjitha vajzat dhe nuk i respekton ato.

Nisur nga deklaratat e tyre, Kristi është çuar dhe i ka prekur të gjitha vajzat me rradhë, përveç Sellmës, e cila nuk e ka lejuar. Më pas grupit të vajzave iu shtua dhe opinionistja Zhaklin Lekatari, e cila u puth në buzë me Kristin.

LEXO EDHE  Dikur armiq, Stresi bën gjestin e papritur për Noizyn

“Kjo nuk është ofendim, pushtetin e kam unë. Thjesht luajeni lojën dhe mos kini frikë nga ndjenjat tuaja”– tha ajo.