E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Zhaklin Lekatari

Etiketim: Zhaklin Lekatari

Zhaklin Lekatari e thotë troç: Do i hyja biznesit të kanabisit,...

Gazetarja dhe blogerja e seksit, Zhaklin Lekatari, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” për të diskutuar rreth legalizimit të kanabisit, nisur nga peticioni...

“Jemi të shthurur”/ Zhaklin Lekatari: Edukimi seksual nuk është shthurje

Blogerja e seksit, Zhaklina Lekatari ka qenë e ftuar së fundmi në “Historia ime” në Tv Klan për të folur për dashurinë, shndërrimin e...

I erdhën periodat në traget, Zhaklin Lekatari: S’doja të më rritej...

Blogerja e seksit Zhaklin Lekatari ishte pjesë e “Ftesë në 5”, ku u diskutua ligji i ri në Skoci, zyrtarisht vendi i parë në...

Blogerja e s*ksit habit me deklaratën: Jam pro martesave të hapura,...

Blogerja e seksit Zhaklina Lekatari ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Historia ime" për të diskutuar mbi martesën si institucion, si zgjedhje dhe...

Zhaklin Lekatari e thotë troç: Kam tradhtuar dhe më kanë tradhtuar

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, kanë qenë të ftuar sociologu Gëzim Tushi, pastori Akil Pano dhe Zhaklina Lekatari të cilët kanë folur...

Blogerja e s*ksit e thotë troç: Rinia shqiptare është shumë konservatore...

Fotot e një burri i cili ishte i veshur me këmishë dhe poshtë i veshur me funde dhe këpucë me taka kanë bërë xhiron...

Zhaklin Lekatari tregon traumat që ka kaluar në jetë: Kam shkuar...

Gazetarja e njohur, Zhaklin Lekatari, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, tregoi traumat që ka kaluar në jetë. Ajo tha se në moshën 15-vjeçare...

Zhaklin Lekatari i hakërrehet Rezarta Shkurtës pas publikimit të letrës për...

Gazetarja Zhaklin Lekatari ka reaguar ashpër Rezarta Shkurtës pas publikimit të letrës drejtuar diktatorit Hoxha nga një person anonim. Përmes një postimi në “Facebook”, Zhaklin...

Blogerja e seksit rrëfen eksperiencën e puthjes me dy vajza

Blogerja e seksit Zhaklin Lekatari, e ftuar në “Why Not” në RTV Ora, rrëfeu eksperiencat e puthjes me dy vajza të ndryshme shtoi se...

Blogerja e seksit bën deklaratën e fortë: Ministrat e deputetët paguajnë...

Blogerja e njohur e seksit Zhaklin Lekatari ka habitur së fundmi me deklaratën e saj në një emision ndërsa flitej për temën e legalizimit...

“Kam shumë kohë pa kryer marrëdhënie”/ Blogerja e seksit: Meshkujt shqiptarë...

Zhaklin Lekatari ka rrëfyer se ka shumë kohë pa kryer marrëdhënie seksuale dhe se nuk ka një partner në krahë. Ajo tha se marrëdhëniet e...

Përlotet live blogeria: Më kërkojnë se*s me mesazhe, karantina ka nxitur...

Blogerja Zhaklinë Lekatari është shfaqur shumë e revoltuar në emisionin “Ftes në 5” në Top Channel, teksa ka folur për mesazhet që i dërgojnë...

Blogerja e seksit bën kërkesën e çuditshme

Blogerja e seksit Zhaklin Lekatari ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku u bë pjesë e diskutimit mbi thinjat dhe...
WhatsApp DENONCO