E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Love story

Etiketim: love story

Njihuni me 5 konkurrentet e reja të “Love Story” që kërkojnë...

Spektakli i mbrëmjes së djeshme në Love Story ka nisur më një surprizë për dy fronistët. Në formatin e dashurisë kanë hyrë dhe 5...

Kush janë 4 vajzat dhe 3 djemtë që u eliminuan nga...

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story” kanë ndërprerë rrugëtimin 7 konkurrente të këtij formati dashurie. Dy fronistët e programit, kanë shprehur pëlqimin ose jo për...

Konkurrentja e ‘Love Story’ çmendet pas Robert Berishës, e puth në...

Këngëtari dhe moderatori Robert Berisha ishte së fundmi i ftuar në emisionin "Talk Love Story" në Tv Klan. Prezenca e tij në studio ka...

Djali i Robert Aliaj tregon si tentoi ti marrë të dashurën...

Djali i Robert Aliajt, Kristi, i cili po kërkon dashurinë në ekran, ka rrëfyer së fundmi momentin kur në shenjë hakmarrje donte ti merrte...

“Ishte e frikshme, isha vetëm 17 vjeç dhe pa eksperienca”, Dea...

Dy fronistët e "Love Story", Dea dhe Kristi kanë realizuar për herë të parë një takim së bashku. Gjatë takimit Kristi dhe Dea i...

Ofendoi rëndë konkurrentet e “Love Story”, Bleona Qereti i kundërvihet Robert...

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story”, opinionisti Robert Aliaj pati një përplasje të ashpër me vajzat, me Sellmën në veçanti. Gjatë përplasjes, ai u...

“Prost*tutë”, vajzat braktisin studion pas ofendimeve të Robert Aliaj/ Revoltohet Alketa...

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story” Sellma u përball me Kristin, pasi ky i fundit i kishte përmendur familjen gjatë “Love Story Talk”. "Kohët e...

“Çmendet” djali i Robert Aliaj, prek të gjitha vajzat dhe puth...

Djemtë e “Love Story” kanë hedhur akuza ndaj Kristit, djalit të Robert Aliaj. Sipas tyre, ai i prek të gjitha vajzat dhe nuk i...

Xhoni tregon çmendurinë që ka bërë për dashurinë: I kam ndenjur...

Xhoni i "Love Story" ishte i ftuar në “Shije Shtëpie” ku tregoi se për dashurinë ka bërë dhe çmenduri. Pjesë nga biseda: Katerina Trungu: Më thuaj një...

Të lidhur jashtë programit? Reagojnë Dea dhe Albioni

Një prej kandidatëve te "Love Story" ka akuzuar se Dea dhe Albioni jane në një lidhje jashtë programit dhe se ka informacione të sigurta. Dea...

Robert Aliaj në ‘Love Story’: Po të isha konkurrent do i...

Opinionisti Robert Aliaj i është bashkuar studios së “Talk Love Story” në Tv Klan. Ajo që i ka tërhequr më shumë vëmendjen Robert Aliaj...

Daniela akuzon konkurrentin e ‘Love Story’ se e ka kapur me...

Rei ka tentuar në takimin e tij në 'Love Story" të kapë me forcë Danielën dhe ta puthë, por ajo nuk e ka lejuar....

“Po del një gore”/ Plas keq sherri mes Robert Aliajt dhe...

Moderatorja Alketa Vejsiu dhe opinionisti Robert Aliaj janë përplasur mbrëmjen e djeshme në emision. Debati ka nisur pas një fjale të përdorur nga Robert...

Të Fundit