E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Kristi Aliaj

Etiketim: kristi Aliaj

Djali i Robert Aliaj tregon si tentoi ti marrë të dashurën...

Djali i Robert Aliajt, Kristi, i cili po kërkon dashurinë në ekran, ka rrëfyer së fundmi momentin kur në shenjë hakmarrje donte ti merrte...

“Prost*tutë”, vajzat braktisin studion pas ofendimeve të Robert Aliaj/ Revoltohet Alketa...

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story” Sellma u përball me Kristin, pasi ky i fundit i kishte përmendur familjen gjatë “Love Story Talk”. "Kohët e...

“Çmendet” djali i Robert Aliaj, prek të gjitha vajzat dhe puth...

Djemtë e “Love Story” kanë hedhur akuza ndaj Kristit, djalit të Robert Aliaj. Sipas tyre, ai i prek të gjitha vajzat dhe nuk i...

Robert Aliaj flet për të birin që po kërkon dashurinë në...

Krist Aliaj, djali i Robert Aliaj, është fronist në "Love Story" dhe po kërkon dashurinë. Roberti në pozicionin e opinionistit, i duhet ta gjykojë,...

Takimi i “zjarrtë” i Kristinës dhe Kristit: Po ndjej shumë tension...

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story” u transmetua takimi i Kristit me Kristinën. Dyshja shkuan në një sallë masazhi, ku Kristina zbuloi pasionin e...

Robert Aliaj ‘shpërthen’ ashpër ndaj të birit në “Love Story”: Jam...

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story”, opinionisti Robert Aliaj nuk i kurseu kritikat ndaj të birit. Ai tregoi se nuk i kishte pëlqyer aspak...

Robert Aliaj habit me deklaratën për të birin në “Love Story”:...

Mbrëmjen e djeshme ka staruart sezoni i dytë i “Love Story” nën drejtimin e Alketa Vejsiut. E veçanta e këtij edicioni është djali i...

Njëri nga Gjermania, tjetri nga Belgjika/ Njihuni me dy fronistët që...

Kristi Aliaj dhe Xhoni Pojani janë dy fronistët e Love Story 2. Kristi dhe Xhoni vijnë nga Belgjika dhe Gjermania dhe të dy do...

Djali i Robert Aliaj kërkon dashurinë në TV, do të jetë...

Sezoni i dytë i ‘Love Story’ do të fillojë së shpejti dhe tashmë janë zbuluar emrat e disa prej protagonistëve. Kirsti Aliaj, djali i Robert...

Të Fundit