Pas skandalit të tradhtisë, ngrihen akuza për aktoren China Suarez: I bëri ‘magji’ Icardit për ta joshur

Lajmi se China Suarez ka rënë në dashuri me Mauro Icardin përmes magjisë po bën xhiron e rrjetit pas skandalit të tradhtisë.

“Bëra një ankorim, të kërkuar nga China, te Mauro, nëse doni më shumë informacion do t’ju them, pa dalë emri im”, ky ka qenë mesazhi që ka marrë Mariano de la Canal, fansi i Wandës dhe ai e ka shpërndarë në “Instagram”.

Image

Më pas, për intrigën e ndjekësve të tij, vazhdoi: “Çfarë është ‘thong water’ dhe si përgatitet?”

“Unë e di recetën! Çfarë është ‘thong water’. Ideja është që ta lini veshjen të pushojë në një tas me ujë dhe më pas të vendosni atë lëng në një infuzion. Personi që përpiqet të joshë duhet ta marrë atë. Në këtë mënyrë viktima do të ‘magjepsej’ nga këto të brendshme”, tha ai.

LEXO EDHE  Modelja Heidi Klum nënshkruan kontratë sigurimi 2 milionë dollarëshe për këmbët e saj

E lodhur nga kritikat dhe në debatin që po vazhdon China ka reaguar ndaj këtyre lajmeve.

“Ky është persekutim, ngacmim, mizori. Nuk do të qëlloj veten, as (do) të hidhem nga ndërtesa, sepse për momentin shëndeti im mendor është i qëndrueshëm. Por ju jeni të prirur për të hyrë në jetën e njerëzve të tjerë dhe për t’i shkatërruar ata. Ata janë të parët që preken duke folur për ‘bullizmin’ dhe janë të parët që e ushtrojnë atë”, tha China në “Instagram”.

Image