Mungoi në dy spektakle të ‘Big Brother VIP’, Balina Bodinaku zbulon arsyen

Foto: Instagram

Opinionistja Balina Bodinaku mungoi në dy spektakle të “Big Brother VIP” javën që shkoi, të martën dhe të premten. Arsyet nuk u bënë të ditura qartë.

Së fundmi, Balina përmes një postimi në Instagram ka zbuluar se arsyet e mungesës së saj kishin lidhje me Covid-in. Opinionistja zbuloi se ishte infektuar me Covid-19 dhe duhej të izolohej në shtëpi.

LEXO EDHE  Xhaferri i dhuron varësen e ish-të dashurës Anës: I ngjan asaj/ Tensionohet konkurrentja

“Gjate Covidit, per te gjithe ju qe me pyesni, nuk mora asgje. Ose te pakten asgje qe nuk marr cdo dite tjeter te vitit, si pjese te kujdesit te perditshem per veten (një nga hobet e mia)” – shkruan Balina.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Balina Bodinaku (@balinabodinaku)