Përfshihet nga flakët çerdhja në Fier

Çerdhja nr 4 në Fier, në lagjen “15 Tetori”, është përfshirë nga flakët.

Raportohet se në këtë çerdhe ndodheshin mbi 30 fëmijë, të cilët janë nxjerrë në ambientet e jashtme.

Përpos dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

LEXO EDHE  VIDEO/ Si i terrorizoi Veliaj banorët dhe fëmijët e 5 Majit