Atdhe Xharavina: Bora Zemani dhe Donald Veshaj do lidhen kur ai të dalë jashtë

Atdhe Xharavina, i ftuar në “Fan Club”, është shprehur se nëse Donaldi lë lojën në këto momente duke hequr dorë nga çmimi i madh dhe lidhja me Beatrixën, ai dhe Bora do të lidhen prapë.

Atdheu tha se ata janë dy njerëz të dashuruar dhe para dashurisë askush nuk është i fortë.

LEXO EDHE  Nuk i pëlqen Beatrix? Veprimi i Romeos që ngriti dyshimet

“Duhet të dalë jashtë sa është më herët. Po doli jashtë shtëpisë dhe i la të gjitha për Borën do ketë një rikthim”– tha Atdheu.