Nuk lejoi Semin të fliste me Donaldin, ndjekësit kritikojnë ashpër Arbana Osmanin: Kishit frikë mos ju prishej skenari, manipulatore

Foto: Instagram

Ndjekësit në rrjete sociale kanë shpërthyer në kritika tek postimi i Arbana Osmanit. Ata janë ndjerë mjaft të zhgënjyer nga produksioni i “Big Brother VIP” pasi Bora Zemanit i ishte mohuar e drejta t’i çonte sinjale Donaldit se po e priste.

“Sa pikë i ke ul vetes! Zhgënjim total Arbana për qendrimin që ke mbajt”; “Sa kishit aq frikë mos ju prishej skenari sa nuk latë asnjërin t’i thoshte dy fjalë atyre.. na i shpife se po na bën të gjithëve për budallenj, madje po na beje dhe moral se te vinte keq për Borën”; “Manipulatore e rrezikshme”; “Turp të të vijë, ishalla kështu ta bëjnë edhe ty plehrë”- shkruajnë disa nga komentuesit.

LEXO EDHE  Antonela Berisha i doli në mbrojtje, mamaja e Beatrix ka dy fjalë për ish-konkurrenten (Foto)

Pavarësisht komenteve dhe kritikave të shumta, Arbana Osmani ka zgjedhur të jetë indiferente ndaj tyre duke mos reaguar aspak.