Nëna e Antonelës pas debatit me Arjolën: Dikush bën viktimën se ka rritur fëmijët e vet, ti ke rritur 3 vëllezërit

Foto: Instagram

Antonela Berisha është përfshirë në një debat të ashpër me Arjola Demirin,. Të dyja ishin të prekura sepse kishin përmendur familjarët, ndërsa Antonela plasi ‘bombën’ duke thënë se ‘molla e sherrit’ për to është dikush jashtë dhe ai është Atdheu, ish konkurrent i ‘Për’Puthen’.

Arjola i tha se ka nivel të ulët bisede dhe thoshte se fëmijëve nuk i rri si gjeneral, por i trajton si gjënë më të shtrenjtë të jetës.

Së fundmi, ka reaguar edhe nëna e Antonelës, e cila në një koment në Instagram ka zbuluar sakrificat që vajza ka bërë kur emigruan drejt Italisë.

LEXO EDHE  Njihuni me 5 konkurrentet e reja të "Love Story" që kërkojnë dashurinë në ekran

“Dikush bën viktimën se ka rrit fëmijët e vet… detyrën ka bërë si çdo nënë. Çdo të them unë për ty o shpirt që ke rritur tre vëllezërit e tu. Ke studiuar, ke punuar, ke siguruar një të ardhme tënden. Ti je krenaria ime. Do të jesh gjithë jetën e do të mbetesh gjithë jetën. Vazhdo kështu siç di të jesh vetëm ti. Tregoju se një femër e vetme arrin ku të dojë”- shkroi Donika.