E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Antonela berisha

Etiketim: antonela berisha

Antonela Berisha zbulon se Mario Balotelli e ka ngacmuar, ja çfarë...

Antonela Berisha, e ftuar në E diell, ka treguar se është ngacmuar nga Mario Baloteli. Ajo tha se janë takuar rastësisht në një lokal...

Kush janë personat më fallso në BBV? Antonela i thotë troç

Ish-banorja e "Big Brother VIP", Antonela Berisha, e ftuar në E Diell, ka rrëfyer se cili prej personazheve të Big Brother Vip është më...

Antonela Berisha bën deklaratën e fortë për Shqipe Hysenaj: Është e...

Shqipe Hysenaj dhe Antonela Berisha, pjesë e Trotuar në “E Diell”, u përfshinë në një debat të fortë që lidhet me veprimet e bujshme...

Antonela Berisha tregon banorin që e ka zhgënjyer më shumë, banorin...

Antonela Berisha ka treguar se cilët personazhe do të jenë në finalen e Big Brother Vip dhe kush meriton të jetë fituesi i 100...

Antonela Berisha ofendon rëndë disa banorë të “Big Brother”

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Antonela Berisha, ishte një nga lojtaret më provokuese dhe problematike, ku krijoi konflikte të ndryshme duke i bërë banorët...

Antonela Berisha reagon për herë të parë pasi u eliminua nga...

Antonela Berisha, e eleminuara e fundit nga shtëpia e "Big Brother VIP", ka bërë një shkrim falënderues duke nisur nga Arbana Osmani, tek producentët...

Big Mama dhe Antonela përballen në parukeri pas sherrit të bujshëm...

Big Mama e ftuar në "Ftesë në 5" ka zbuluar se me Antonelën është përballur sërish pas daljes së saj nga spektakli. Pak minuta para...

U eliminua nga shtëpia e “BBV”, zbulohet çfarë i tha Antonela-Arjolës...

Antonela Berisha, konkurrentja që trazoi ujërat në shtëpinë e "BBV", u eliminua nga publiku mbrëmjen e djeshme. Ajo takoi të gjithë banorët, mes tyre...

Ja kush është banorja VIP që u eliminua mbrëmjen e djeshme...

Antonela është eliminuar nga "Big Brother Vip’’. Votat e publikut kanë vendosur që ajo të lërë përfundimisht lojën e “Big Brother VIP”. Ajo u eleminua...

Antonela tregon ç’do bëjë pas daljes nga “Big Brother”: Do bëj...

Beniada pyeti Antonelën dhe Sarën se çfarë do të bënin në shtëpi nëse do të dilnin nga “Big Brother”. “Çfarë kishit bërë te shtëpia? Unë...

Donaldi bën deklaratën e papritur për Beatrix: Mbase nuk më pëlqen...

Antonela Berisha dhe Donald Veshaj kanë diskutuar për marrëdhëniet e tyre. Ajo që i ka habitur të gjithë ishte deklarata e Donaldit i cili...

“Ajo ka kapur tjetrën për flokësh”/ Iliri-Antonelës: Gjakun e ftohtë e...

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së kaluar në "BBV", debati i Antonelës dhe Big Mamës bëri që kjo e fundit të linte shtëpinë. Teksa po konsumonin...

Dalja e Big Mamës ishte e planifikuar? Biseda e Antonelës me...

Big Mama u largua mbrëmjen e djeshme nga shtëpia e "Big Brother VIP" pas një debati të ashpër me Antonelën, e cila e akuzoi...

Të Fundit