Video/ Bashkimi kapet “mat” duke puthur një vajzë në club

Foto: Përputhen

Bashkimi dhe Alvisa kanë deklaruar se kanë pëlqim të fortë për njëri-tjetrin dhe nga momenti në moment pritet të dalin çift nga “Përputhen”.

Një video që po qarkullon së fundmi në rrjet i ka bërë lëmsh të gjithë. Në videon në fjalë, Bashkimi është kapur mat në një brune misterioze. Dyshja shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin, madje konkurrenti duket se i dhuron dhe një puthje në qafë.

LEXO EDHE  Zyrtare/ "Squid Game" do të rikthehet me një sezon të dytë

Kjo video është publikuar nga “Afterparty.al” dhe Bashkimi nuk ka reaguar ende.