E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Bashkimi

Etiketim: Bashkimi

U nda nga Bashkimi, Alvisa ngre dyshimet: Nga kush, pse, hakmarrje?...

Alvisa dhe Bashkimi ishin çifti i parë që doli nga emisioni i “Për puthën 3”, pas shumë dinamikave dhe skandaleve që ndodhën midis tyre. Dy...

Bashkimi çon në shtëpinë e tij Alvisën, ja koicidenca që e...

Një koicidencë e lezetshme është transmetuar sot në emisionin Për’puthen, gjatë takimit të Bashkimit dhe Alvisës. Këtë herë takimi i tyre është xhiruar në shtëpinë...

Video/ Bashkimi kapet “mat” duke puthur një vajzë në club

Bashkimi dhe Alvisa kanë deklaruar se kanë pëlqim të fortë për njëri-tjetrin dhe nga momenti në moment pritet të dalin çift nga “Përputhen”. Një video...

Pas debateve me ish-të dashurin, Alvisa rikthehet në “Për’puthen”, ja arsyeja

Alvisa është rikthyer sërish në “Për’puthen” përballë djemve, për të vazhduar njohjen e saj me Bashkimin. Pjesëmarrja e saj në program ndryshoi kur ish i...

Degradon debati mes Bashkimit dhe Ritvanës: Ta fus shishe kokës, nuk...

Sot në puntatën e Për’puthen Ritvana ka pasur një debat të ashpër me Bashkimin. Ritvana është prekur nga fakti që Bashkimi ka kërkuar eliminimin e...

Agravon situata mes Arjanit dhe Alvisës: Bën viktimën, nuk ke ndjenja...

Opinionisti Arajn Komoni ka komentuar sot në Për’puthen marrëdhënien e Alvisës me Bashkimin. Sipas tij, Alvisa është skematike dhe i zgjedh djemtë që do publiku,...

“E tregove fytyrën e vërtetë”, Alvisa mbron Bashkimin pas kritikave të...

Sot në puntatën e Për’puthen ishte takimi midis Argjendit dhe Ritvanës. Ky takim nisi me sqarime dhe më pas protagonistët shkuan në një ambient...

“Shyqyr e bëre bam”, Bashkimi hedh hapin e parë, fton Alvisën...

Bashkimi ka kërkuar që të vijojë njohjen me Alvisën, të cilën e ftoi në kërcim. Ajo nuk hezitoi të pranonte, pavarësisht se ai refuzoi...

Kaloi natën në hotel me Argjendin/ Ritvana: Bashkimi m’u betua që...

Ritvana u largua nga "Për’puthen" sepse Bashkimi zbuloi se ajo ka kaluar kohë me Argjendin jashtë programit në një hotel. Ritvana u rikthye në Prime...

Ada dhe Bashkimi kapen “mat” në klub, ja çfarë ndodhi mes...

Ada dhe Bashkimi janë kapur mat në një klub në Prishtinë. Videoja e këtij momenti është transmetuar në “Për'puthen” dhe dyshja e kanë sqaruar. “Unë...

Të Fundit