E rëndë/ Gjendet një burrë i vde*ur në krevat

Një qytetar i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në Magure të Lipjanit.

Mediat vendase njoftojnë se ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

VDEKJE E DYSHIMTË/ Magure 27.11.2021 – 10:38. Është raportuar se në Qendrën e Azilit një person mashkull shtetas i huaj është gjetur  pa shenja jete në shtratin e tij.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion. Rasti është duke u hetuar.

 

LEXO EDHE  FOTO/ Aksidentohet në Bullgari autobusi me 29 shqiptarë të Kosovës