VIDEO/ Ja si u prit Fifi nga miqtë pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”

Foto: Big Brother

Fifi vendosi mesditën e djeshme të linte shtëpinë e “Big Brother VIP” me dëshirën e saj. Këngëtarja tha se kjo eksperiencë nuk ka ndikuar për mirë te ajo dhe shtoi se ka nevojë të merret me veten.

Pas daljes, miku i saj i ngushtë, balerini Graciano Tagani ka publikuar një video të Fifit, ku këngëtarja shihet shumë e lumtur që është në shtëpinë e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xing.al (@xing.al)

Në ambientet e Top Channel Fifi është takuar dhe me Arditin, i cili e ka përgëzuar për guximin dhe kurajon.

LEXO EDHE  Beatrix Ramosaj: Nëse do isha jashtë nuk do lidhesha kurrë me Donaldin

“Bravo Fifit për guximin dhe kurajon që sot vuri veten dhe shëndetin e saj mbi çdo gjë. Njerëzit që e duan e kuptojnë që ajo Fifi është më e rëndësishme se loja.
P.a: Ne të dy jemi shokë dhe do vazhdojmë pavarësisht çdo gjëje, se respekti për njëri-tjetrin është kryesori. Ai që të do t’i thotë gjërat edhe kur dhembin”- ka shkruar Arditi në një postim në Instastory ku tregon se ka takuar Fifin menjëherë pas daljes.