Fifi la shtëpinë e “BBV”, flasin miqtë që e pritën në oborrin e Top Channel

Foto: Instagram

Fifi ka lënë dje shtëpinë më të komentuar në Shqipëri. Sapo doli nga shtëpia, pritjen ia bënë personazhe të njohur që kanë qenë në shtëpi bashkë me të, ndër ta Arditi dhe Paloma.

Paloma ka treguar në studion e “Ftesë në 5” se e ka pritur me shumë emocione.

LEXO EDHE  Donald Veshaj puth Beatrixën dhe e prek poshtë batanijes (VIDEO)

Ajo ka treguar se është një person i jashtëzakonshëm. I donte të gjithë njerëzit shumë fort dhe pse në disa situata të tjera është keqkuptuar”- është shprehur Paloma.