Djemtë e “Për’puthen” akuzojnë Anën se pëlqen vajzat

Foto: Instagram

Ana është përfshirë në një debat me konkurrentët  e tjerë për seksualitetin e saj. Ata e kanë akuzuar se është biseksuale dhe se pëlqen  vajzat dhe djemtë, ndërsa vajza i ka hedhur poshtë ato.

“Nuk jam lezbike, nuk dua të dal me Mikelën, pëlqej meshkujt, vdes për meshkujt”, tha Ana.

LEXO EDHE  Ish-konkurrenti i "Për'puthen" zbulon për herë të parë se është bipolar

Gjithë debati nisi pas puthjes së famshme të shkëmbyer me Mikelën në studio, e cila sipas tyre ishte miqësore.