Psikologia flet për gjendjen e Fifit brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”: Duhet të mjekohet

Foto: Ftesë në 5

Në emisionin “Ftesë në 5”, të ftuar të ndryshëm kanë folur për gjendjen e Fifit brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” duke ngritur pyetjen nëse ajo duhet të dalë apo jo.

Sheila Haxhiraj, ish-banore e “BBV”, tha se Fifi duhet të dalë. Ajo u shpreh se banorët e tjerë janë të penalizuar dhe të kushtëzuar nga prania e Fifit dhe ajo vetë është ndjerë pikërisht kështu.

LEXO EDHE  VIDEO/ Alarmohen banorët e "Big Brother VIP", Beniada rrëzohet keq dhe vritet gjatë provës javore

Debati vazhdoi i gjatë por me shumë interes ishte mendimi i psikologes së ftuar në studio: “Ajo po dëmton veten. Ajo vuan nga një çrregullim për të cilin nuk dua të flas në këtë studio. Duhet të mjekohet. I duhet një konsulte, një psikolog, neurolog. Duhet ndihmuar si njeri, si individ dhe jo si Fifi artistja”.