Leicester-Legia/ Muçi e nis si titullar, ndiqni ndeshjen “live”

Ka startuar sfida Leicester-Legia e Varashavës e vlefshme për raundin e 5-të të fazës së grupeve në Europa League.

Skuadrat bëjnë pjesë në Grupin C së bashku me Spartakun e Moskës dhe Napolin. Situata në këtë grup është e atillë teksa të gjithë skuadrat kanë shanse për kualifikim.

LEXO EDHE  Kategoria e Dytë/ Mbyllet java e 10-të, njihuni me rezultatet dhe klasifikimin

Spartaku kryeson në kuotën e 7 pikëve po aq sa Napoli, por me italianët që renditen të dytit falë golaverazhit më inferior.

Më pas vjen Legia me 6 pikë, ndërsa në vendin e fundit gjenden “dhelprat”  me 5 pikë.

Leicester-Legia LIVE