Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj i dhurojnë një kërcim sensual Arjola Demirit (Video)

Foto: Big Brother

“Vëllai i Madh” ka vendosur të surprizojë banorët e “BBV” me një festë latine. Banorët VIP kanë ndezur menjëherë atmosferën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Në një moment teksa Iliri po kërcente, i është afruar Arjola. Ai i thotë kësaj të fundit që të ulet në karrigen që ishte aty, e nisi të performonte për aktoren e njohur. Më pas afrohet edhe Donaldi, i cili së bashku me Ilirin nisën që të bënin lëvizje sensuale.

LEXO EDHE  Është ndarë nga Romeo Veshaj? Vajza e Niko Peleshit tregon si qëndron e vërteta