Merr flakë makina e parkuar

Një makinë e parkuar është përfshirë nga flakët orët e para të mëngjesit në lagjen “Vullnetari”, Elbasan.

Sipas policisë, makina  tip “Citroen” është në pronësi të shtetasit E. T.

“Mjeti ka qenë i parkuar në rrugë, pranë banesës së qytetarit  dhe është djegur pjesërisht“, njofton policia.

LEXO EDHE  U qëllua në poligon, ndërron jetë 24-vjeçari shqiptar

Grupi hetimor po punon për sqarimin e  rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit në automjet, shtuan të njëjtat burime.