Kush janë tre banoret VIP që rrezikojnë të largohen nga “Big Brother”

Foto: Big Brother

Arbana Osmani njoftoi banorët se ndryshe nga çdo natë tjetër “Vëllai i Madh” ka vendosur që nominimet ti bëjë në mënyrë krejt të vecantë.

Për herë te parë në historinë e këtij formati televiziv “Vëllai i Madh” në lidhje më nominimet dëshiron të përfshijë publikun. Publiku do të kishte mundësinë të zgjedhë vetë ai se kë do të dërgojë në nominim sëbashku me personin që është rrezikuar nga televotimi që nga e premtja.

Dy nga banorët e zgjedhur nga pulbiku që do të shkojnë në nominim ishin Semi dhe Fifi. Bashkë me to shkon dhe Einxhel që nuk u shpëtua nga publiku në televotimin e hapur tre ditë më parë.

LEXO EDHE  Valon Shehu flet pas eliminimit, zbulon arsyen se pse lahej nudo në “Big Brother Vip”