Inter-Shakhtar Donetsk/ Zikaltrit synojnë kualifikimin, ndiqni sfidën LIVE

Ka startuar në orën 18:45 sfida Inter- Shakhtar Donetsk e vlefshme për raundin e pestë të fazës së grupeve në Champions League.

Skuadrat bëjnë pjesë në Grupin D dhe zikaltërit kanë një pikë avantazh në renditje ndaj ukrainasve dhe në rast fitoreje, kualifikimi bëhet automatik.

LEXO EDHE  VIDEO/ Fusha e "pushtuar" nga uji, ndeshja Përmeti-Labëria luhet në kushte të mjerueshme

Inter-Shakhtar LIVE