Zbulohet emri, ja kush është modeli i njohur që do të futet mbrëmjen e sotme në “Big Brother VIP”

Big Brother-Top Channel

Një tjetër banor do t’i shtohet mbrëmjen e sotme shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Bëhet fjalë për modelin e njohur kosovar, Vigan Shehu, i cili më parë ka qenë dhe pjesë e “Big Brother 6”.

LEXO EDHE  Çfarë mesazhi i dha e ëma Beatrixit që e përloti këngëtaren (VIDEO)

Lajmi është bërë i ditur nga “Prive”. Mësohet se gjatë ditës së sotme Shehu ka qëndruar në ambientet e Top Channel për t’u njohur me vendin ku do të qëndrojë.