Pas debateve me ish-të dashurin, Alvisa rikthehet në “Për’puthen”, ja arsyeja

Alvisa është rikthyer sërish në “Për’puthen” përballë djemve, për të vazhduar njohjen e saj me Bashkimin.

Pjesëmarrja e saj në program ndryshoi kur ish i dashuri, Hyseni u bë pjesë e emisionit. Që atëherë nisën tensionet, që kulmin e patën kur Hyseni publikoi video dhe përgjime të Alvisës dhe i kërkonte të linte emisionin.