Dyshohet se pësoi arrest kardiak, humb jetën i moshuari në Shkodër

Një 71-vjeçar i cili lëvizte me motor ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00, në rrugën nacionale Shkodër – Koplik, ndërsa dyshohet se drejtuesi i motomjetit, shtetasi Sh.S, të ketë pësuar arrest kardiak dhe për rrjedhojë ka humbur jetën pasi nga dalja nga rruga nuk ka pësuar dëmtime.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/ informacion paraprak

Më datë 23.11.2021, rreth orës 17:00, në rrugën nacionale Shkodër – Koplik, një motomjet ka humbur kontrollin, për pasojë drejtuesi i motomjetit shtetasi Sh. S., 71 vjeç ka humbur jetën
Paraprakisht dyshohet që drejtuesi i motomjetit të ketë pësuar arrest kardiak dhe për rrjedhojë ka humbur jetën pasi nga dalja nga rruga nuk ka pësuar dëmtime.
Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit

 

LEXO EDHE  Berisha rikthehet në Tropojë, zbulohet data e Foltores në vendin e origjinës