Shevchenko rikthehet në Serie A, Kumbulla dhe Ekuban titullarë/ Ndiqeni LIVE Genoa-Roma

Ka startuar në orën 20:45 Genoa-Roma, sfidë e vlefshme për javën e 13-të të Serie A. Do të jetë një ndeshje e veçantë për Andriy Shevchenko i cili rikthehet në Serie A, këtë herë si trajner.

Në ndeshjen e parë në krye të Genoas, tekniku ukrainas ka befasuar me zgjedhjet e tij. Sulmin  e Genoas do ta udhëheqë ish-lojtari i Partizanit, Ekuban i ndihmuar nga Goran Pandev.

LEXO EDHE  Vllaznia-Partizani, ndiqni pjesën e dytë live

Nga ana tjetër, Mourinho duket se i ka dhënë një shans Kumbullës që këtë ndeshje do ta nisë si titullar.

Genoa-Roma LIVE