E hënë, Gusht 10, 2020
Etiketimet Genoa

Etiketim: Genoa

Mbyllet sezoni i Serie A, ja rezultatet e mbrëmjes së sotme

Serie A është mbyllur zyrtarisht ditën e sotme pasi janë luajtur edhe ndeshjet e fundit të javës së 38-të, ku vëmendja kryesore ishte zhvendosur...

Video/ Interi kalon pa probleme Genoan, Lukaku realizon dopietë

Inter ka mundur 3-0 Genoa-n në javën e 36-të të Serisë A. Një fitore e shumëpritur për zikaltrit që janë paraqitur në Ferraris pas...

Video/ Dybala-Ronaldo dhurojnë spektakël, Juventusi në avantazh të dyfishtë ndaj Genoas

Juventusi ka kaluar në avantazh ndaj Genoas në minutën e 50-të. Goli për bardhezinjtë u shënua nga Paolo Dybala i cili realizoi një gol...

FORMACIONET/ Genoa-Juventus, Sarri bën vetëm një ndryshim në formacion

Genoa është në ndjekje të fitores së parë nga rifillimi i kampionatit dhe do të kthehet në Marassi pas humbjes së pësuar në shtëpi...

Zhgënjen Milani, mposhtet në “San Siro” nga Genoa

Milani është mposhtur në shtëpi nga Genoa me rezultatin 1-2, në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të të Serisë A. Edhe pse zhvilloi një...

Genoa shpërdoron avantazhin e dyfishtë, barazon ndaj Lecces

Genoa “flirtoi” me fitoren në transfertën puljeze përballë Lecces, pro e konsideroi të mbyllur përpara kohe ndeshjen dhe në fund arriti të marrë një...

Itali/ Tornado pranë brigjeve detare të Genovas (Video)

Banorët e qytetit italian të Genovas, kanë mbetur të shokuar nga një fenomen që ndodh rrallë në vendin e tyre, një tornado në det,...
WhatsApp DENONCO