Inter-Napoli, formacionet e mundshme të dy skuadrave

Në orën 18:00 në San Siro do të luhet supersfida e Serie A mes Interit dhe Napolit.

Të dyja ekipet do të kërkojnë fitoren pas barazimeve që morën në ndeshjet e kaluara respektivisht ndaj Milanit dhe Veronës.

LEXO EDHE  Ceremonia e ‘Topit të artë’ LIVE

Një fiote e Interit do ta afronte me kreun, ndërsa Napoli për të marrë i vetëm kryesimin.

Formacionet e mundshme i gjeni në foton më poshtë: