E quajti balenë, Anna Lika i kthehet keq gazetarit për sherrin me Fifin

Emisioni “Expuls” që transmetohet çdo të shtunë në RTV Ora nga Ronaldo Sharka, këtë episod është zhvendosur në premierën e filmit më të ri e më të komentuar te momentit, “Shkëmbimi” nga Drilon Hoxha.

I mbajtur pak ditë me parë në kryeqytet, autori i emisioni, Ronaldo Sharka intervistoi dhe aktoren kryesore të filmit krahë Drilon Hoxhës, Anna Likën.

Autori i #Expuls ngacmoi në fund Annën, për sherrin me Fifin i cili ndodhi dy vite më parë, ku gjithçka nisi nga një intervistë e Anna Likës për Ronaldo Sharkën, ku aktorja asokohe e quajti këngëtaren balenë dhe fuçi uthulle.