Basha i përgjigjet Berishës: Ke rënë shumë poshtë, asnjë mashtrim nuk e shndërron PD-në në mburojë të interesave personale

Kreu i PD. Lulzim Basha, ka reaguar në rrjetet sociale pas deklaratave të bëra nga ish-kryeministri Sali Berisha gjatë ‘Foltores’ me gratë demokrate.

Në postimin e tij Basha shkruan se ndihet i keqardhur kur dëgjon se sa poshtë ka rënë Sali Berisha, ndërsa shton se asnjë trillim, mashtrim, të thash e me the, nuk do ta shndërrojë PD në mburojë të interesave të tij personale.

LEXO EDHE  Histori shqiptare/ Nëna dhe vajza përplasen në emision për pronën: Të të vijë turp ...

Postimi i Bashës:

E trishtueshme kur dëgjon sa poshtë ka rënë Sali Berisha. Asnjë trillim, mashtrim, të thash e me the, nuk do ta shndërrojë PD në mburojë të interesave të tij personale.